Hodnocení mistrovského utkání HC KOLÍN : SOKOL LIBČICE 27 : 30 (14:17)

30.04.2014 21:59

Po nevydařeném utkání v Lovosicích,jsme hostili celek aspirující na postup do 1.ligy Sokol Libčice.Chtěli jsme odčinit krutou porážku v Lovosicích

a sehrát důstojnou roli proti soupeři za které nastupují někteří bývalí extraligoví hráči.Od začátku zápasu se nám dařilo vycházet s dobře fungující

obrany a velikou chutí bojovnosti.Bohužel na konci 1.poločasu jsme se dopustili několika zbytečných faulů a hráli v oslabení ,kterého hosté využili a odskočili na rozdíl 3 branek.V 2.poločase už ne tak dobrou obranou ,ale velikou bojovností v 56.min. srovnali skore na 26:26,jenže co se událo v posledních 4.minutách,

asi málokdo pochopí.Nedisciplína hráčů Prachaře a Kaisnera nás bohužel stála body.Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost,ale bohužel kýžené body to nepřináší,pokud se nevyvarujeme takových chyb jako ke konci zápasu.Velmi dobře řídili celé utkání rozhodčí Kábrt a Vaněček což v této soutěži je neobvyklé.

Sestava a branky: M.Sauer,L.Šimáně,M.Kraus 4,M.Polák 1,D.Kaisner 5,R.Sauer 3,S.Doležal 1,M.Pokorný 2,P.Capouch,M.Keska,J.Semenec 4/3,R.Souček 5,