Příspěvky

Měli jsme pořádat turnaj v Kolíně, ale bohužel jsme to museli zrušit. Dali jsme hlavy dohromady a sešli jsme se na venkovním hřišti v Kutné Hoře kde jsme potkali 2 týmu Kutné Hory, ale třeba házenkáře/ky s Příbrami a z Kolína dorazil jeden tým.

Sestava :

Barbora Honzová

Matyáš Honza

Lucie Jechová

Barbora Růžičková

Prokop a Jonáš Jindřich

Děkuji všem hráčům a rodičům za podporu.

trenérka Blanka

___________________________________________________________________________________________________________________

V sobotu 1.února 2020 jsme vyrazili na přípravný turnaj do sportovní haly Bios v Kutné Hoře. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů –  JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2, SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTAK Příbram , SPARTA Kutná Hora 1+2+3 a tým Kolína.

Hrálo se souběžně na dvou zmenšených hřištích miniházená 4+1 hrací doba 1x10min systémem každý s každým. Všechny účastníky tedy čekala        porce 7 utkání a  tentokrát se hrálo na skóre, body a pořadí.

Sestava a branky minižáků  v turnaji celkem:

Nikola S.(25), Adéla C.(13), Kristýna S.(6), Karolína S.(3), Šárka E.(3), Šárka V.(1), Elen O., Sandra K. a záda jim kryla  Antonie L.

Konečná tabulka zimního turnaje minižáků 4+1:

1.

JISKRA Zruč n/Sázavou 1

7  -  0 – 0 – 7

0

Náš tým bohužel medaile nepřivezl, ale jedno ocenění přeci jen ano ... Nikola S. si přivezla ocenění nejlepší hráčky velká gratulace.

Všem hráčkám a rodičům velké dík a budeme se těšit na další společnou sobotu a nebo neděli :-) .

Trenérka Blanka a Monika

ROK 2018-2019

Přípravka a minižactvo

Každý s týmů odehrál v podzimní části 5 a 6 tůrnajů v soutěži 4+1 podle soutěžních pravidel ČSH.
Na turnajích se kluci, ale hlavně děvčeta utkaly s týmy Kutné Hory, Mělníka, Zruče , Kostelcem, Úvaly, Mladou Boleslaví, ale také třeba Turnovem a Bělou pod Bezdězem.
Pro tým přípravky to byla vlastně první sezóna a hráči a hráčky si vedli velice dobře.
Pro tým minižáků byla podzimní část zkouškou a nabírání zkušeností.

Oba týmy v zimní připravě na sobě velice pilně pracují na trénikových jednotkách. Tréninkový plán je jasný koordinace pohybu, gymnastika a práce s míčem.
Týmy se těší na jarní soutěž, kterou již těď můžete sledovat na  web stránkách ČSH, až termíny budou kompletní tak i na našich web stránkách.

Ještě bych chtěla poděkovat rodičům, kteří tvoří velmi pozitivní přístup mezi hráčem a trenérem.

Moc děkuji
trenérka Blanka a Monika

Jarní sezóna nám začala a mi už máme za sebou turnaj ve Zručí a o víkendu jsme byli v Bělí pod Bezdězem.
Holky odehrály 6 zápasů . Hrála se házená 4+1 - 12 min. Je super vidět své svěřeňkyně jak se zlepšují.
Děkuji.

Druhý turnaj v Úvalech dne 20.10.2018
na druhý turnaj jsme vyrazili vlakem .Holky zahráli o moc více a
bylo vidět že začíají chapat pravidla házený ...., ale na TJ musíme za pracovat.

Trenérky :-)

První turnaj na domácí půjdě za pomoci kluků jsme si to užili a těšíme se na další turnaje.

Dnešní trénink z důvodu špatného počasí ... ZRUŠEN uvidíme se ve středu 3.10.2018 od 17 hod.
Trenérka

V pondělí 17.09. 2018 byl první trénink přípravky ...myslím že se docela povedl a budu věřit že přivedete své kamarády a kamarádky. Těšíme se na Vás :-)

Děkujeme Lucka, Nela a trenérka Blanka