Informace ze soustředění

23.08.2015 22:48

V SOBOTU  PŘIJEDEME  V 11HOD. (tam  kde jste nám děti předali)
5.DEN


Čtvrteční  den  jsme začali  budíckem, rozvickou, snídani.Dopoledne jsme si zahrali sranda mač minicí proti ml.žakům. Po oběd  a polednim klidu jsme si dali jednu  treninkovou jednotku. Vecer jsme začali hrát  turnaj  ve stolním  fotbale a dámě.

_________________________________________________________________________________


VŠECHNY FOTKY NALEZNETE .....https://handball10.rajce.idnes.cz

________________________________________________________________________


4.DEN


Na stredu jsme naplánovali  přesun  11km z Třemošnice  na zámek  Žleby.  Sli jsme  lesem, polem,..přešli  jsme pár  mostu  a byli  jsme na miste.  K obedu jsme si dali smazak  s pak jsme vyrazili na zámek  a do zameckeho parku.

3.DEN


Dnešní  harmonogram  byl stejny  jako včera. ..tréninkové  jednotky. Udělali  jsme opičí  závod , který  vyhrála  v minicích Šarka H. Vecer jsme si zahráli házenou. K večeři  jsme meli buchtičky  ze šodó. 


______________________________________________________________


2.DEN

V pondělí  po rozcvičce,snídani a bodování pokuju jsme vyrazili  na tréninkové jednotky . K obedu  jsme měli  vynikající  svíčkovou. Lucka  a Eliška  M.snědly dohromady 15 knedlíků. O odpoledním tréninku  jsme vyzkoušeli  klicky a kříže. ....večerní  program  jsme se divali jak se hrajeme mini házená.  
1.DEN

Zdravime všechny  rodice, 

dorazili  jsme v pořádku. Cesta  vláčkem  byla super  ..vsechno je tu kousek od nase ubytování....nádraží, hala, hřiště  i jidelna. Po poledním  klidu  jsme vyrazili  na výlet. ...mladší  hráči a hračky do mesta a minižáci na zříceninu  hradu Lichnice. Vecer byla volna zábava.