Jendoznačné domácí body

20.11.2010 20:52

Dne jsme na domácí palubovce přivítali dalšího nováčka soutěže tentokráte z Náchoda. Nástup domácích byl asi nevýraznější v sezoně. Rychlými přechody do útoku a tvrdou obranou jsem si vybudovali náskok a ve 14. minutě byl stav utkání 9:1. Po té se trochu polevilo a poločas se dohrával v klidu pod taktovkou domácích a skončil 16:8.

Druhý poločas měl podobný průběh. Razantním nástupem jsem zase čtyřmi goly v řadě ještě zvýšili náskok. na 20:8. Na úkor toho, že domácí dělali spoustu nepřesností a ve snaze hrát rychlou hru zahodili spoustu balonů, tak konečné vítězství bylo jednoznačné a to v poměru 31:14.

Zápas byl celkem klidný bez zákeřných faulů o čemž hovoří i počet vyloučených v poměru 1:1.

Poměr sedmimetrových hodů: 1:2 (0:1)