Podzimní část starších žáků rozdělena dvou etap - přípravná část

14.01.2020 00:00

2.11.2019 jsme se zúčastnili kvalifikačního turnaje ve Zruči nad Sázavou. Z turnaje měl vzejít vítěz, který by postoupil do žákovské ligy. Na turnaj jsme přijeli získávat herní zkušenosti. Kluci si to užili, musím je pochválit za snahu a bojovnost. I když jsme 3 zápasy prohráli a jeden remízovali a skončili na posledním 5. místě, byla to velmi dobrá škola a všichni kluci si zahráli.

V podzimní přípravě jsme se koncem listopadu zúčastnili prestižního turnaje Dobiáš Cup v Rožnově pod Radhoštěm.

Starší žáci si zahráli i se zahraničními týmy ze Slovenska. Zápasy proběhli s týmem :  Bojnic , Rožnov pod Radhoštěm , Louny, Centrum Haná, Slovan Modrá a ŠKP Bratislava. Bylo úžasné sledovat špičkové týmy ze Slovenska a Moravy. Byla to pro kluky velká inspirace , mají možnost na sobě dál intenzivně pracovat, aby jejich výsledky byly za rok na tomto turnaji o něco lepší jak to mu bylo v roce 2018 .

V neděli 23.12.2019 jsme se sešli společně i s rodiči na našem posledním letošním tréninku ve Stap hale v Borkách .

Proběhl zápas kluků proti rodičům , všichni jsme si to moc užili. Nemělo to chybu.

Těšíme se na další rok 2020.

Děkujeme moc za podporu všem rodičům hráčů , sponzorům, Městu Kolín  a také našemu klubu a jeho vedení , který nás výborně podporuje po všech stránkách.

Trenéři starších žáků    Petr Hladík, Tomáš Vejvar a Radim Málek