Podzimní část starších žáků rozdělena dvou etap

13.01.2020 15:43

Podzimní část starších žáků rozdělena dvou etap, jednu mistrovskou a pak na přípravnou ....

Starší žáci HC Kolín odstartovali podzimní část nové sezóny a to hned 2 turnaji. Postupně se střetli nejprve na domácí půdě v kolínských Borkách s týmy Úval „A“ prohráli 14:23 a týmem Házená Mělník , který  porazili 22:12.O týden později na turnaji v Úvalech nejprve porazili domácí Úvaly „B“ 19:12 a po té Mladou Boleslav 28:4 .Bilance po prvních dvou kolech byla 3 vítězství a jedna porážka. V neděli 6.10.2019 sehráli starší žáci 5. a 6. utkání přeboru SKSH a zatím si drželi velmi aktivní bilanci, když doposud v šesti zápasech odešli pouze jednou poraženi. A to s o rok staršími žáky Úval „A“. Zavítali jsme do Příbrami , kde si velmi hladce poradili s týmem Kostelce nad Labem, když ukazatel scóre se zastavil na 32:9.V druhém utkání s domácí Příbramí sice kolínští mladíci zvítězili vysoko 21:10 , nicméně zejména v 1. poločase jim chyběl větší klid v zakončení a hlavně domácí se jim vyrovnali v bojovnosti. V dalším kole se starší žáci střetli s týmem Zruč nad Sázavou s kterým prohráli po nevýrazném výkonu 35:20. Druhý zápas byl s domácími Hostivicemi i zde bohužel náš tým odešel poražen 24:32 , i když výkon kluků a bojovnost byla už o trochu lepší než v prvním zápase. Poslední kolo starší žáci absolvovali v Kutné Hoře kde nejdříve podlehli domácím 19:28 a v druhém zápase porazili Bělou pod Bezdězem 32:21. Po podzimní části  starší žáci skončili na skvělém 5. místě.