Sportovní kluby se představily budoucím nadějím

13.09.2016 12:53

Sportovní kluby se představily budoucím nadějím

V úterý 6.9.2016 se uskutečnil 3. ročník Sportovního náborového dne. Vybrat sport si mohly přijít děti od 5 do 15 let na Karlovo náměstí toto úterý. Zde se jim a jejich rodičům představilo na 16 oddílů. Převažovala bojová umění, která pro laika mohla vypadat hodně podobně. Nemalé rozdíly v jednotlivých bojových sportech ochotně všem vysvětlovali trenéři kolínských oddílů. Nechyběl ani velký počet míčových sportů. Děvčata si mohla zatančit nebo zkusit chůzi po kladině. Chlapci zase nejvíc zkoušeli střely na branky. Určitě si každý návštěvník našel ten správný sport pro své děti. Děti měly k dispozici limonádu zdarma a za plnění úkolů na jednotlivých stanovištích dostávali sladké odměny. Akce se konala pod záštitou starosty města Víta Rakušana, místostarosty Michaela Kašpara a pod hlavičkou Změny pro Kolín.