Výhra v Mostě

20.11.2010 19:18

Máme tu další povedený zápas tentokráte na hřišti Baníku Most.

Oslabený tým domácího Mostu již od začátku působil celkem nesoustředěným dojmem. Obrana nebyla nijak výrazná a v útoku se prosazoval pouze těžkopádně, takže v 14. minutě bylo skore 15:5. Kolín svoji obranu ještě přitvrdil a v útoku nacvičenými signály přiváděl domácí hráče k zoufalství a ve 21. minutě utkání to vypadalo jako zcela jednoznačný zápas s aktuálním stavem 16:6. Pak ale kolínští jako by vypnuli. Vystřídaly některé opory a změnou obrané hry, kdy se hosté rozhodli k osobní obraně jediného průbojného hráče domácích - Holce, se rázem změnilo dění na hřišti a poločas skončil 14:18.

Do druhého poločasu už hosté opět nastoupili plně koncentrovaní na výkon na hřišti. Ve dvacáté minutě druhého poločasu už byl zase rozdíl v počtu branek výraznější a to 19:27 z pohled domácích. Závěr druhého poločasu se kolínským o poznání více povedl ve srovnání s prvním poločasem a kontrolovanou hrou si bezpečně došel pro 2 body z venkovního utkání. Konečný výsledek byl tedy 22:35.

Poměr vyloučených: 1:3
Poměr sedmimetrových hodů: 4:0 (3:0)