1.kolo 2.ligy SVČ = dělba bodů

28.09.2012 09:47

V prvním kole druhé ligy otevíral Kolín soutěž domácím zápasem proti Mladé Boleslavi.

Zápas a to hlavně první poločas se domácím příliš nevydařil. V útoku dělal domácí celek příliš mnoho chyb, které hosté z MB snadno trestali. Rychlý protiútok byl nejsilnější stránkou celku z Mladé Boleslavi. Poločas skončil vedením hostí 16:12

Do druhého poločasu vstoupil Kolín také špatně a po sérii chyb prohrával již o 6 branek. Pak teprve začal plnit své úkoly v defenzivě a svůj výkon zvedl paradoxně ve svém oslabení. Hosté si svoje vítěztví doslova prohospodařili ve svých přesilovkách. Prohráli i svojí přesilovku 6na4...

Kolín mohl dokonce pomýšlet na vítěztví, ale sérii zbytečných faulů v poslední pětiminutovce se o tuto šanci připravil. Zápas nakonec skončil remízou 26:26