Handball Liberec : HC Kolín 32:28 (14:17) Hodnocení zápasu + fotogalerie

11.03.2014 22:17

V sobotu 8.3.2014 jsme sehráli mistrovské utkání v Liberci a byli jsme přesvědčeni, že si odvezeme oba body. V 5 minutě jsme sice prohrávali 4:2, ale od 6 minuty jsme přidali na důrazu v obraně i útoku a 6ti góly za sebou jsme otočili vývoj utkání v náš prospěch na 4:8. Domácí byli nuceni si vzít si time-out a i poté jsme pokračovali v dobrém výkonu a udržovali 4 brankový náskok až do konce 1.poločasu. Jednoduše jsme se dostávali do šancí, které jsme i lehce proměnovali, což se vůbec nedá řici o 2.poločase. Opět jsme začátek tak trochu zaspali a v 7.minutě 2.poločasu byl stav 19:19. Největší krize ovšem přišla v 15.minutě, kdy všem hráčům docházeli síly ,jako v každém zápase a při přesilové hře jsme nedokázali vstřelit žádnou branku, ba naopak od domácích jsme inkasovali 3 branky a domácí odskočili na 4 branky, které si pohlídali až do konce utkání. Ve chvíli, kdy jsme si uvědomili, že bychom mohli vyhrát, jsme se toho začali bát. Velkým zklamáním bylo, že někteří hráčí nedokázali zopakovat dobrý výkon z 1.poločasu a propadli jak v obranné, tak i v útočné fázi.

V sobotu 15.3 hostíme druhý celek ligy Prahu 4, což opět nebude jednoduché.

Sestava a branky: M.Sauer, L.Šimáně - M.Kraus 4, O.Kroutil 1, D.Kaisner 2, R.Sauer 2, S.Doležal 3, M.Pokorný, P.Capouch, J.Semenec 10/8, R.Souček, P.Prachař 6