JASNÁ VÝHRA DOMA PROTI ML.BOLESLAVI

21.11.2011 11:27

32 : 16 (16:7)

zpracovává se....

V rámci 8. kola jsme přivítali na domácí palubovce celek z Mladé Boleslavi. Zápas byl vyrovnaný pouze prvních 10 minut utkání. Pak zatáhli domáci obranu na 0-6 a vytvořili na brankovišti téměř nepřekonatelný blok. Hosté se s tím nebyli schopni srovnat a za první poločas zaznamenali pouhých 7 branek. Oproti tomu domácí hráli v útoku kombinačně a s velkou úspěšností zakončovali své střelecké příležitosti. V poločase tak byl rozdíl již devět branek a to 16:7 pro Kolín. V šatně tak při přestávkové poradě vládla naprostá spokojenost.

Do druhého poločasu naskočil do domácí brány Libor Šimáně a nahradil tak Michala Sauera, který odchytal spolehlivě první poločas. Obraz hry se ani v druhém poločase moc nezměnil. Pouze kolínská obrana již nebyla tak stoprocentní jako v prvním poločase a  dovolila Boleslavákům několik snadných branek. Jinak ale hosté působily celý zápas dost odevzdaně. Veškerou chuť do zápasu jim sebral v druhém poločase golman Kolína Libor Šimáně. Ten zlikvidoval během několika minut tři sedmimetrové hody a stal se hrdinou druhého poločasu. Zápas si i za rozhodnutého stavu náležitě užíval. Do střelecké listiny se zapsalo výrazněji několik hráčů domácích hráčů. Nejlepšími střelci utkání byli se sedmi brankami Radek Sauer a Pavel Prachař. Šest branek pak zaznamenal Michal Pokorný a Michal Pazdera. Na konci utkání byl rozdíl 16 branek pro Kolín a konečný stav 32 : 16!!!

Sestava a střelci - Michal Sauer, Šimáně Libor - Sauer R. 7b, Prachař P. 7b, Pazdera M. 6b, Pokorný M. 6b, Souček R. 4b, Svoboda T 1b, Hovorka R 1b, Kaisner D., Capouch P., Malý L., Řebíček A.,

Díky překvapivému zaváhání prozatím vedoucího týmu SK Praha 4, který podlehl doma v derby Sokolu Vršovice 23:29, dostali se tak kolíňáci na čelo tabulky 2.ligy házenkářů a užívájí si tak historického úspěchu !!!!